Postovani, nakon duze upale besike i mokracnih puteva urolog je mojoj sesti konstatovao da je doslo do pelvipathie i prepisao joj Cyteral,Detrusitol,Amyzol,Alphapres.Da li biste mi mogli reci nesto vise o ovoj bolesti i objasniti koja se terapija obicno primenjuje. Sve ovo je inace praceno jakim bolovima u predelu karlice koji i pored injekcija protiv bolova ne prestaju. Unapred zahvalna, ocekujem vas odgovor

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Hronicni pelvicni bol nastaje u sklopu upala prostate (poseban oblik), kada nema prisutnih bakterija, ali naravno kod muskaraca. Pelvicni bol kod zena obicno potice od oboljenja ginekoloskih organa, tako da je moj savet da se ona javi kod ginekologa, a ovu terapiju prepisanu da uzima. dr Vojinov