postovani doktore imam 28 godina patim 3 meseca od impotencije postavljam vam nekoliko pitanja . 1 koliko dugo vremena traje impotencija . 2 dali moze biti impotencija ako se svrsi bez orgazma . 3 dali moze da nastane impotencija od preterane masturbacije . 4 osim ljekova sa kojim drugim sredstvima se ljeci impotencija . 5 kako se zove bolest kad nastane impotencija od masturbacije . 6 dali moze dase presusi kicma ili testisi ako ne proizvodi vise organizam spermu. hvala vam unapred

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • 1. Dok se ne izleci uzrok 2. Kako svrsite bez rekecije? Cim imate erekciju niste impotentni 3. Ne 4. Lekovima, VEP aparatima, protezama penilnim.... 5. Ne postoji ta bolest 6. Ne moze 7 . Dr Vojinov