pozdrav nadam se da cete odgovoriti na moje pitanje.za moje pitanje ima mnogo stvari na forumu ali svi su negativni i iskreno od juce jkad sam saznao da imam kladimiju i procitao forume zivot mi se prevrnuo niti mogu da ucim niti da izlazim.dobio sam terapiju hemomycin 3dana (1dan-4odjednom posle po 1) i ciprofloksacin 10dana (ujutru i uvece) da li je to dovoljna terapija.inace sve sam analize radio na vma posto sam vojni osiguranik.i zanima me koliko su sanse da se ona izleci iz prve doze s obzirom da sam je primetio na samom pocetku o recima mog doktora nakog detaljnih pregleda(nema bakterija u spermi u urinu) i da li je obavezno da se ona mora vratiti posle nekog vremena,na forumu su svi negativni i neizleceni i ulivaju strah ljudima ja licno sam pretrnuo.najiskrenije vas molim da mi odgovorite i da mi dopunite ako moze jos nesto o lecenju

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Lekovi teze prodiru u prostatu gde se naseli Chlamydia i zato lecenje nekada treba ponoviti. Chlamydia ukoliko nemate tegobe nije ni potrebno leceti. Apsolutno mozete biti mirni jer vas ova infekcija ne moze ugroziti niti je opasna po zivot. Ispite lekove, ponovite bris i ukoliko je pozitivan, ponovite terapiju. Nema razloga za brigu. dr Vojinov