Postovani, molim vas recite mi da li je tacno da Concor kao antihipertenzivni lek nema uticaja na erektilnu disfunkciju jer sam cuo da upravo ovaj lek nema uticaja na potenciju kao ostali antihipertenzivni lekovi?

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Ne znam koliko je tacno da svi lekovi koji se koriste u lecenju hipertenzije imaju uticaja na erektilnu funkciju, tako da moj savet moze biti da procitate uputstvo tog leka ili se konsultujete sa kardiologom o tom leku ili na kraju probate taj lek i sami utvrdite postojanje utivaja takvog leka na erekciju