Poštovani doktore, imam malu promenu veličine i izgleda zrna pirinča sa donje strane glansa. Ova promena stoji već godinama, niti se povećava niti boli, imam osećaj kao da stoji vrlo plitko ispod kože. Ono što se u nekih poslednjih godinu dana pojavilo je crna tačkica na jednom kraju ove promene. Da li je ova promena po vama ozbiljna? Šaljem vam i malu sliku (24kb): http://img214.imageshack.us/img214/4237/promenakv8.jpg

    Odgovoreno: 10. 03. 2008.
    • Nisam uspeo otvoriti sliku, ali sa sigurnoscu mogu tvrditi da nije promena opasna, obzorom da stoji tu godinama. Verovatno se radi samo o zacepljenoj lojnoj zlezidi ili kondilomu. U poslednjem slucaju je potrebno ukloniti. Potreban je pregled dr Vojinov