Postovani doktore, imam jedan problem , ali ne znam kome da se obratim . naime, prilikom seksualnog odnosa,svrsim posle 1/2min. nekada izdrzim malo duze, ali jedva. ne ynam sta nije u redu sa mnom. kako da se ``lijecim`` od ove neobicne bolesti?

    Odgovoreno: 28. 02. 2008.
    • Preparat za produzenje erekcije i ejakulacije je svuda dostupan a to je prezervativ 1., pod 2. masturbacija 30 minuta pre odnosa i pod 3 Xylocain gel 2% kojim namazete penis 20 min pre odnosa. Naravno dovoljan je samo jedan od ova tri predloga.