Postovani doktore, hvala na odgovoru. A posto vidim da upravo odgovarate na pitanja, molio bih vas da mi prokomentarisete to sto mi se u medjuvremenu pojavio otok desnog testisa koji me ranije blago boleo. Hvala.

    Odgovoreno: 28. 02. 2008.
    • Obzirom da se pojavio otok testisa, koji kod ljudi do 45 godine moze da nastane kao posledica infekcija koje se prenose sekualnim putem, ali isto tako i kod mladih ljudi nastaju i druge bolesti testisa u tom periodu potrebno je uraditi UZ testisa i na osnovu toga odrediti dalje dijagnosticke i terapijske korake. I naravno pregled urloga.