Postovani.. zanima me sto sve moze bit uzrok krvarenju pri ejakulaciji.naime vec duze vrijeme (tocnije 2-3 mj)to se dogada mojem partneru,a on odbija svaki nagovor da posijeti urologa.tvrdi da je vjerovatno pukla kozica pri spolnom odnosu,ali ja sam jako zabrinuta i bojim se da je zapravo u pitanju nesto ozbiljnije..i stoga me zanima sto sve moze biti uzrok.HVALA UNAPRIJED! pozdrav

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Pojava krvi u spermi je posledica infekcije genitalnog trakta. Potrebni su brisevi uretre na bakterije, sperma na bakterije, uri na Trichomonas vaginalis i lecenje antibioticima. Upotreba prezervativa naravno u toku terapije.