Postovani Dr Vojinov, Pre svega velike pohvale na Vasim savetima koji se mogu procitati na ovom sajtu. Moj problem je sto mi je posle tupih bolova izmedju testisa i anusa brisom uretre pronadjena hlamidija. Lecen sam Dovicinom, Hemomycinom i Ciprocinalom. Posle toga na dva kontrolna brisa hlamidije nije bilo, spermokultura je bila sterilna ali su povremeni tupi bolovi i to uglavnom u hladnijim mesecima i dalje ostali. Koristio sam i jedan mesec Conprostu. Sta povodom ovog da radim? Medjutim tu ima i jedan drugi problem da prilikom erekcije penis nema dovoljnu cvrstinu. Mislio sam da uzmem Viagru (25-50mg) ili Levitru (5-10mg) pa Vas pitam sta mi od ovoga preporucujete. Levitra je duplo skuplja a da li ima i duplo bolju efikasnosta i manje nezeljenih efekata od Viagre. Nemam svakodnevnu seksualnu aktivnost da bih razmisljao o Cialisu. Primetio sam i da sperma nije homogena u boji, pored bele ima i zutu nijansu koja se javlja na kraju ejakulacije. Imam 26 godina. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Radi se o hronicnoj upali prostate i bez obzira sto je infekcija izelecene tegobe ce se javljati povremeno , narocita pri hladnbijim danima, trajati nekoliko danas i spontano prolaziti. Cuvajte se prehlede. Prostati prija tolo - u kadu sa toplom vodom sedece kupke. Cialis je ipak lek izboda zove se i vikend tableta drzi 36 h ,ali ne erekciju vec po potrebi nju aktivira. Zuta boja se javlja kada nemate nekoliko dana ejakulaciju. Ne znaci nikakvu bolest dr Vojinov