Postovani zanima me jedno. imam boleve u donjem predelu stomaka. mislila sam da je upala jajnika ali ginikolog je utvrdio da to nije ginikoloski problem . kada stavim obloge od rakije bol seimanji cim je skinem opet pocne. to traje otprilike 3 meseci. imam i bolove kad je besika puna, a dok mokrim nista ne osecam bolovi nestaju. jel to neki uroloski problem i sta mi preporucujete jer vise ne mogu da izdrzim bolove. hvala vam

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postoji jedno oboljenje koje se zove intersticijalni cistitis (upala besike, ali alergijskog porekla). Teska za dijagnozu, daje takve tegobe. Potrebna je cistoskopija 8pregled besika iznutra jednim instrumentom). Znaci javite se urologu. dr Vojinov