OOVO SU REZULTATI ANALIZA HORMONA T-4 72,TSH-1,27 ,LH-12,3 ,FSH-12,8 ,TESTOSTERON- 30,2 ,PROLAKTIN- 438.TAKODJE SAM RADIO I SPERMOGRAM DIJAGNOZA JE AZOSPERMIJA. IMAM OBOSTRANU RETENCIJU TESTISA STIM STO JE DESNI TESTIS ,,SETAJUCI''.TAKODJE SAM RADIO I ULTRA ZVUK PRILIKOM KOGA NISU PRONADJENE ANOMALIJE.DA LI JE NEOPHODNA OPERACIJA SPUSTANJA TESTISA KOJU JA NARAVNO ZELIM. I NARAVNO KAKVE SU SANSE ZA POBOLJSANE SPERMOGRAMA KOJI JE RADJEN SAMO JEDNOM KAO I HORMONSKE ANALIZE.-HVALA UNAPRED-

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Ovde su najbitnije godine. Smatra se da su ukoliko se testise ne spuste do 5 godine, oni ostecenji u velikom procentu. Testis koji nije dostupan prelgedu se mora spustiti u skrotum , da bi se kontrolisao jer se na takvim testisima cesce javljaju tumori. Potrebna vam je za pocetak kontrola endokrinologa zbog povisenog prolaktina. Inace potrebna su tri losa spermograma da bi se potvrdilo cinjenicno stanje dr Vojinov