Postovani doktore,naime prilikom mokrenja tj. pri kraju mokrenja pojavljuje mi se tecnost koja podseca na spermu.Inace imam 28 god. i vec dve godine nisam imao sex. odnose pa me interesuje kakva je to pojava i cime moze biti uzrokovana.Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Verovatno se radi o upali prostate. posto tegobe nisu izrazene, uraditi briseve uretre na bakterije i dati spermokulturu sa AB , a nakon toga po potrebi uvesti antibiotike. dr Vojinov