Postovani doktroe,imam 28 god i moj problem se sastoji u sledecem.Polse mokrenja,tj. pri kraju mokrenja pojavljuje mi se neka tecnost koja podseca na spermu,sto mi se prvi put desava,inace vec dve godine nisam imao sexualne odnose pa me zanima kakva je to pojava i sta je tome doprinelo.Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Verovatno se radi o upali prostate. posto tegobe nisu izrazene, uraditi briseve uretre na bakterije i dati spermokulturu sa AB , a nakon toga po potrebi uvesti antibiotike. dr Vojinov