postovani doktore imam 29g.vec 3 meseca mi se ne dize penis .mislim da sam dozivotno ostao bez erekcije . sta ce biti sa mojih organa ako ne proizvodim spermu .dali ce se isusiti crevo gde prolazi sperma ili da se isuse testisi narednih godina ako ima nedostatka sperme hvala vam unapred

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Nece se nista desiti sa vasim organima, ali sa psihickim zdravljem mogu postojati problemi. Potrebno je da se javite urologu, da bi se uradile detaljene predrage da bi se otkrio uzrok tog stanja. dr Vojinov