Postovani doktore, ja imam 25 godina.Pred 3 nedeli osecam mali bol na krajem mokrenja. Toa mi se slucje redovno ovi posledni 3 nedelji. dr. problem nemam samo me brine toj bol na kraj mokrenja. Se plasim da ne se raboti za nekoja seriozna infekcija. Odnapred hvala

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Upala mokracne besike. Najcesca uroloska bolest. Potrebno je dati urin na pregled ,kao i UK sa AB. NAkon davanja mokrace uzeti Cirpocinal tbl a 500 mg 2 x 1 tokom 5 dana. Ukoliko je nalaz UK negativan, terapija je zavrsena. Ukoliko ima bakterija nastaviti jos 15 dana.