Postovani doktore, Vec duze vreme osecam svrab na testisima i oko anusa, a svrab se narucito pojacava nocu.Napominjem da nema svraba na penisu. Hvala na odgovoru! takodje bih Vas zamolio da mi preporucite nekog vaseg kolegu koji ima ordinaciju u Beogradi, jer sam razumeo da vi radite samo u Novom Sadu. Molim vas za brz odgovor.hvala

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Zbog vaseg problema bi se trebali na prvom mestu javiti dermetovenerologu,a ne urologu. To ipak spada u njihov domen. Predlazem da uradite i perianalni bris na parazite creva, jer takve tegove mogu poticiati i od parazita u crevima dr Vojinov