vec duze vrijeme imam bolove sa lijeve strane stomaka.u visini jajnika ,,,to se javlja prije obavljanja velike nuzde,dabi kasnije nestali ,takodje imam pojacane gasove u vecernjim satima ,koji takodje u tom dijelu stomaka izazivaju bolove.radila sam kontrolu stolice na krv ,sve je ok. ,krvnu sliku koja je dobra i bez upala u crijevima ,tumorski marker koji je ok, Stolicu imam urednu .jednom dnevno,,,kilaza mi je stabilna ,ti bolovi se ponekad refletuju na istoj visini ledja ...sta mi je dalje raditi ,,,,molim odgovor...

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Citajuci o vasim tegobama, one ne lice na tegobe poticu od urogenitalnog trakta tj od bubrega i besike, narocito jer se javljaju pre defekacije, znaci kada su creva distendirana u to prouzrokuje bol. Potrebno je je da se obratite gastroenterologu. dr Vojinov