Napisali ste da je cena operacije fimoze nekih 200 eura,ja sam se raspitivao u nekoliko ordinacija u Beogradu i tamo je cena izmedju 350 i 400 eura.Mozete li mi preporuciti neku ordinaciju u Beogradu koja ce me operisati po ceni od 200eura?

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Ordinacija Bonadea u Novom Sadu telefon 021/557707. Posto ja tu radim, znam da je cena ta. Novi Sad nije daleko, kontrola je potrebna jednom, ne naplacuje se. dr Vojinov

Komentari na pitanje: #3407

    • milorad rakic 26. 02. 2012.

      Koliko kosta operacija fimoze koliko traje intervencija da li se lezi u bolnici za novi sad