zdravo postovani doktore imam 28 godina i ima 3 meseca nemam nikakva erekcija mislim i da ce mi ovako ostati ceo zivot, pa pitam vas jeli opasno po zdravlje . da li ce mi se mozda isusiti neko crevo ili da se obole testisi sto nemam spermu .ako nemam vise nikad erekciju u zivotu sta ce biti sa mojim organima hvala vam unapred

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Nece se nista desiti sa vasim organima, ali sa psihickim zdravljem mogu > postojati problemi. Potrebno je da se javite urologu, da bi se uradile > detaljene predrage da bi se otkrio uzrok tog stanja.