postovani doktore ja imam 28 godina i imam problem sa potencijom vec 3 meseca prva 2 meseca kad sam masturbirao svrsavao sam bez sperme a sad ima 1 mesec ne dize mi se uopste sta vi predlazete ja mislim da sam preterao sa masturbacijom sto sam masturbirao svaki dan a i bojim se sta ce mi biti narednih godina sta ako mi se nikad ne dize penis recite mi kakvo ce mi biti zdravlje sta ce biti sa mnom ako ne mogu vise nikad da masturbiram recimo narednih 5-10-20 godina molim vas odgovorite mi na pitanja ja sam iz kosovske mitrovice pa nema kod mene neki seksolog da se pregledam unapred vam hvala

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Naravno da nije opeasno po fizicko zdravlja, ali na vase psihicko zdravlja sigurno da moze da ostavi posledice. Za pocetak potrebno je uraditi testove na infekciju, spermokultura, brisevi uretre na bakterije i od toga krenuti, postoinfekciji moze biti uzrok ovog problema. Psihcki uticaj na erekciju je velik tako da i problemi mogu poticati i iz glave. Za pocetak uraditi ove testove. Bez brige- dr Vojinov