Zdravo doktore. Imam problema sa preranom ejakulacijom. Odnos ne moze da mi traje duze od 3-4 minuta. To je moj glavni problem. Moram priznati da nisam imao mnogo seksualnog iskustva, pa mislim da to dosta utice. Cesto mi se desava da imam ejakulaciju u snu, u zadnje vreme i 1-2 nedeljno. Isto tako mi se desava da ejakuliram i kada ne sanjam seks, dovoljno je da i da me npr.devojka dodirne. Ovo me mnogo nervira i mislim da je veliki problem. Ne znam kome da se obratim, da li urologu ili psihologu? I sta vi imate da kazete za ovaj moj problem?

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Smatra se da prosecan seksualni odnos traje do 3 minute, tako da spadate u kategoriju "normalnih" 1. Masturbirrajte pola sata pre seksualnog odnosa 2. Stavite prezervativ (moze da pomogne u produzenju seksualnog odnosa) 2. Kupite Xylocain ge 2% i namazite penis 20 min pre odnosa Probajte nesto od ovih prakticnih metoda dr Vojinov