Poštovani doktore, Imam 23god. Prvo bih hteo da vas pitam: 1.Meni se na kožici glavića pojavljuje belo(kao neki kajmak) 2.Dali se može oštetiti tkivo na testisu ako se previše masturbira, da izazove azoospermiu. 3.Dali se azoospermija može lečiti ako dođe do oštećenja,može li pomoću matičnih ćelija ili transplatacijom organa.

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Imam 34 godine i odgovaram 1. Moze se raditi o gljivcnoj infekciji. Uzmite Canesten mast spolja ujutru i uvece dve nedelje 2. Ne moze se ostetiti tkivo masturbacijom 3. Ne postoji zamena maticnim celijama, za sada. dr Vojinov