Skoro sam bio u jednoj situaciji gde sam morao da se uzdržim od seksa.To je trajalo nekih dva,tri sata.Nakon toga sam osetio blako peckanje u donjem delu stomaka,koje i dalje traje.Mokrenje je konstantno bez obzira da li se izbacuje veća ili manja količina mokraće,a erekcija se postiže malo kasnije nego pre.Molim vas da mi date vaše mišljenje.S poštovanjem,

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Moje misljenje je da bi trebalo proveriti postojanje eventualne infekcije kod vas. Znaci spermokultura sa AB, bris uretre na bakteriolosku kultur sa AB ,Mycoplasmu, Ureaplasmu i Chlamydiu trachomatis. Urin na Trichomonas vaginalis. Ukoliko se utvrdi postojanje infekcije, leciti istu. Koristite prezervativ.