Postovani doktre Sasa, najpre velike pohvale za vas rad, a moje pitanje bi sastojalo u sledecem: Negde sam procitao da je minimalna zapremina testisa plodnog muskarca 20 ml, sto bi znacilo da bi minimalna duzina testisa trebalo da iznosi oko 4cm. Imam 25 godina i moji testisi su dosta manji (oko 2,5 cm). Da li bi to moglo da utice na moju plodnost, i da li postoji mogucnost lecina? Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Postoji ono sta je normalno,. ali izuzeci potvrdju pravilo. Da bi bili sigurni u vas plodnost uradite jedan spermogram i javite mi rezultate (obavezna apstinencija 5 dana)