postovani doktore imam veliki problem hocu da mi pomognete .vec 3 meseca imam problem sa penisom 2 prva meseca kad sam masturbirao svrsavao sam bez sperme sad ima 1 mesec uopste mi se ne dize sta vi mislite da je problem ja mislim da sam opteretio sto sam masturbirao svaki dan, bojim se da nisam postao veciti invalid recite mi sta ce biti narednih godina ako mi se ne dize penis kakve cu posledice imati u zdravlju ako ne masturbiram nikad vise u zivotu jeli utice na zdravlje toga se bojim kakvo ce mi biti zdravlje narednih 5-10-20 godina ako mi se ne dize penis je li opasno po zivot hvala vam puno unapred doktore sasa.

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Naravno da nije opeasno po fizicko zdravlja, ali na vase psihicko zdravlja sigurno da moze da ostavi posledice. Za pocetak potrebno je uraditi testove na infekciju, spermokultura, brisevi uretre na bakterije i od toga krenuti, postoinfekciji moze biti uzrok ovog problema. Psihcki uticaj na erekciju je velik tako da i problemi mogu poticati i iz glave. Za pocetak uraditi ove testove. Bez brige-