postovanje doc. e ovako imam bubuljice na penisu vec 3 mjeseca,citao sam na netu da ce same da nestanu! pa mozes mi to potvrditi ili sta da napravim sa time?????hvala puno!!!

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Lojne zlezde su mnogobrojne na kozi penisa i cesto dolazi do zacepljenja njihovih izvodnih kanala i stavaranja bobuljica. Ne treba ih dirati, vremenom ce proci. Naravno ukoliko se radi o bobuljicama

Komentari na pitanje: #3191

    • Imam kao ogromnu bubuljicu na penisu ali nisam siguran da je bubuljica. . . . Lici na plih ne znam sta da radim???? Hvala unapred

    • Ej ljudi imam neke fleke na penisu lice mi na bubuljice pokushao sam i istisnuo nesto belo bilo je kao malo oteceno ali se za 2 sata povuklo dali je to bubuljica ili nesto???

    • Hallo imam jedno pitanje pre nekoliko dana sam spavao sa devojkom i sledeceg dana sam imao nesto belo koje je izlgledalo kao bubuljica medjutim se to sledeceg dana povuklo, ali ostala je rana i boli strasno kad dodirnem