Postovani, moj sin ima 10 godina i operisao je fimozu, cak je intervencija morala da bude uradjena pod lokalnom anestezijom jer je stalno bio prhladjen. Operacija je trajala oko 40 minuta i to je za njega bilo strasno. Od operacije je proslo mesec dana. Na mestru gde su bili konci s obzirom da je sve usivano u krug ostali su nabori. Nezgodino mu je kada se pere zbog nepokrivenog glavica. Molim vas recite mi da li ce se ta kozica izjednaciti ili ce ti nabori ostati, da li je potrebno da radi neke vezbice da bi se ta kozica izjednacila.?

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Glavic ce ostati trajno nepokriven, tako da ce ta nelagodnost vremenom nestati. Nabori nastaju kao posledica oziljne reakcije organizma i predstavlaju normalnu stvar. Unurat 6 meseci do godinu dana dolazi do skupljanja oziljka i vremenom ce se nabori smanjiti i postati neprimetni. dr Vojinov