Voleo bih znati da li se posle preboljenih zausnjaka moze imati dece.Pojavile su se komplikacije tako da sam bio i u bolnici.Levi testis mi je ostao uvecan.HVALA

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Smatra se da morbili (zauske) vrlo retko ostavljuju posledice na proces stvaranja spermatozoida, iako mogu da dovedu do upale testisa u toku ovog oboljenja. Da bi bili sigirni potrebno je uraditi spermogram i proceniti proces stvaranja spermatozoida.