Postovani Dr. Vojinov, imam 48 godina. Prosle nedelje sam osetila bolove u stomaku, imala sam cesto mokrenje i peckalo me je kad mokrim. Uradila sam analize mokrace i imala sam dosta bakterija u mokraci. Sta bi to trebalo da znaci? Da li je opasno i kako da se lecim? Unapred Vam hvala.

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Obzirom da sam se sada vratio sa godisenjg odmora, predpostavljam da je i vas problem resen. Ali potrebno je dati urin na uronikulturu i nakon toga uzeti antibiotik npr Pipem tbl 2 x 2 tokom 7 dana. Ukoliko je nalaz negativan zavrsiti sa sedmodnevnom terpijom, ukoliko je pozitivan nastaviti jos 2 nedelje sa AB prema antibiogramu.