ja i djevojka smo imali condilome i otklonili e sad nas zanima da li mi mozemo da imamo odnose bez zastite i da li bi se u tom slucaju opet javili?hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 02. 2008.
    • Naravno da mozete imati odnose bez kondoma, ukoliko su kondilomi ukljonjeni. Inace, radi se o hronicnoj infekciji, virusnoj, te je jedina terappija onda kada se promene pijave. Nakon toga virus je u kozi i dali ce se pojaviti za mesec dana, godinu dana ili nikada, posto se radi o hronicnoj infekciji. Znaci potrebni su redovni pregled. Ne postoji preventiva ukoliko infekcija vec postoji.