Imam promenu na glansu,kod preputiuma,precnika 2-3 cm,braonkaste boje,unazad 4 meseca.Posle tretiranja kremom Sinoderm N koju mi je prepisao urolog nije bilo nikakvog poboljsanja,a posle koriscenja kreme Kanisten koju sam sam poceo koristiti boja je potamnela.Radjen mi je bris i nije bio pozitivan na nijednu bakteriju.
    Molim vas za savet sta da radim

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • Promene na glansu mogu biti infektivne,ali i druge etiologije. Predlažem konsultaciju dermatvenerologa. Ukoliko promena i nakon terapije perzistira, treba eventualno razmisliti o biopsiji promene i slanju materijala na PH analizu.