POSTOVANI
    pre oko godinu dana na glavicu penisa pojavile su se neke bele tackice kao bradavice.nisam imao nikakvih smetni osim posle pentracije sam osecao malo peckanje.davao sam par puta mokracu na pregled a da doktoru nisam spominjao to jer sam mislio da je to nesto beznacajno, skoro sam cuo da to moze biti neka virusna infekcija ali zbog stida nisam isao kod doktora . Interesuje me sta to moze da bude i koliko je to opasno za mene i moju partnerku (stalna veza) kako se to zove i sta treba da uradim unapred zahvalan srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • Radi se o bolesti koju izazivaju Papiloma virusi i zove se Condylomata accuminata (šiljate bradavice). Vrlo zarazna, prenosi se seksualnim putem. Potrebno je iste hirurški ukloniti. Takođe je potrebna obavezna kontrola partnera kod ginekologa.