Danas mi se javio neprijatan bol levog testisa i ziganje tom duzinom. Bol se postepeno smanjuje ali svaki put kad se testis pomeri pnovo pocinje. Procitao sam u medicinskoj literaturi da takvi bolovi obicno sami nestanu, ali bih ipak molio za strucno misljenje.

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • Potrebno je uraditi analizu na eventualne infekcije urinarnog trakta (brisevi uretre,spermokulture) i jer infekcije prostate, epididima i testisa mogu dati takve tegobe. Potreban je i UZ testisa.