Poštovani g.-dine Vojinov, Zaista mi je drago da postoji ovakva vrsta male pomoći za zauzete ljude - žene kao što sam ja, koji se nerado odlučuju da posete zdravstvenu ustanovu iz više razloga. Moj problem je: Imam 29 godina. U posledjih nekoliko dana imam potrebu da mokrim često- npr. na pola sata, što ranije nije bio slučaj. Imam utisak kao da "nisam završila posao do kraja", i neki osećaj topline na mestu mokrenja. Do sada nisam imala nikakvih sličnih problema. Da li mogu da uzimam neku terpiju, bez da idem lekaru, ili...?
    Hvala Vam unapred!
    S ´ poštovanjem!

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • Verovano se radi o vrsti urinarne infekcije. Potrebno je dati urin na UK sa AB, eventualno načiniti bris uretre na Chlamydiu i bakterije te nakon toga odlučuiti o nekoj vrsti AB terapije