postovani doktore, potrebasn mi je jedan savet. nakon odnosa osetio sam svrab iz kanala. uredno sam se javio koznom lekaru gde mi je nakon pregleda uputio da uradim bris iz uretre. bris sam uradio i nalaz je sasvim u redu. nemam nikakvih bakterija, virusa i slicno. Kozni lekar me je savetovao da se obratim urologu. do sada to nisam ucinio. ne zato sto se plasim vec sto mi je priroda posla takva da nemam vremena. zato sam se obratio Vama. Ponekad tokom mokrenja imam utisak kao da osecam peckanje u glavicu penisa. i drugo pitanje postoje li lekovi kako bi ubrzao ejakulaciju. veliko hvala i pozdrav Mladen

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.

    • Ovde se verovatno radi o infekciji ali pored brisa uretre postoje i brisevi na druge bakterije (Chl, Ureplasma....), psermoklutura, identifikacija Trichomoasa itd. Kada svi ti nalazi budu načinjeni mođe se govoriti o odsustvu infekcije. Ne postoje lekovi za ubrazanje ejakulacije.
      Ass. mr sci. med. dr Saša Vojinov