Konstatovali su mi hlamidiju pre 9 meseci, dobio sam sledecu terapiju:dovicin + ciprocinal, ukupna duzina terapije je bila 2 nedelje...ponovljena je...posle konsultacija sa drugim doktorom predlozio je sledecu terapiju :dovicin 2*1 10 dana, eritromicin takodje 10 dana i visiren takoodje 10 dana....i pored ove tri terapije nalaz je bio pozitivan opet....ponovljena je jos jednom evo pre 10-ak dana sam zavrsio, ali simptomi su i dalje tu (sluz, neprijatan miris, peckanje)...cekam da prodje mesec dana zbog brisa, ali jednostavno osecam da je jos tu...Da li imate neki predlog sta da radim dalje Unapred zahvalan!

    Načioniti PRC, metoda kojom se sa sigurnošću može reći da li je Chlamydia pozitivna. Ako je pozitivna zeti Hemomycin capsa +Ciprocinal tbl. Ukoliko je negativna radi ostale brisve i dati spermu na pregled radi identifikacije uzročnika.