Zdravo doktore , ubzo posle kupanja vec pocne da mi se javlja miris na glansu. Miris je karakteristican slatkasti ( rekao bih da je gljivica ) , nema peckanja iscedka ni bilo cega drugog , mozda malo blago crvenilo ponekad, nemam smetnje ali mi smeta taj miris , sta preporuicujete canesten ili daktanol ili nesto efikasnije , hvala unapred , pozdrav.

    Odgovoreno: 10. 02. 2008.
    •  Moguce da se radi o gljivicnoj infekciji. Koristite Canesten ung spolja ujutru i uvece tokom dve nedelj. Predhodno toaleta sa decijim sapunom ( PH neutralan). Pre mazanja kreme stavljajte obloge od borne kiseline (Acidi borici 3%) po 10 minuta dva puta dnevno pre mazanja Canestenom. Koristite prezervativ DrVojinov