Povremeno mi se n testisu pojavi neka oteklina, koju mogu da napipam i boli me na dodir. To traje nekoliko dana i zatim prodje i ne javlja se po nekoliko meseci. Nije svaki put na istom testisu. Nameravam da posetim urologa, li me interesuje koliko to ozbiljno moze da bude.

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.

    • Verovatno da se radi o nekoj vrsti infekcije mada se ni druga etiologija ne može isključiti. Potrebni su testosi na infekciju i naravno UZ testisa te nakon toga odlučiti šta dalje raditi. Ass. mr sci. med. dr Saša Vojinov