pre 6 meseci primetio sam promenu boje semene tecnosti licilo je na krv pomesanu sa spermom urolog me je uputio na test na hlamidiju test je negativan posle toga sam ponovo imao isti problem i utvrdio da kada jedem cveklu to se pojavi sada nejedem cveklu ali mi se pre izvesnog vremena kada sam pio sok od borovnice i sljive isto promenila boja da li je to moguce jer promene u mokraci i na stolici su odmah vidljive i uocljive

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    •   Hrana ne bi trebala da ima veze sa ppromenom boje sperme, ali ukoliko je to bilo prisustvo krvi, onda se sigurno radi o infekciji. Uzeti dodatne briseve uretre na bakterije i dati spermokulturu sa AB, a potom leciti infekciju. dr Vojinov