Molim vas prvi jutarnji urin je taman kao smeđkast, poslije je normala, sta bi mogao bit uzrok tamnog jutarnjeg urinaj da li je opasno ?

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Nije opasno. To je normalna pojava, jer malo unosite tecnosti te organizam otpadne materije mora da izbaci u manjoj kolicini urina, zato je i taman - koncentrovan, a kada te materije izbacuje u vise urina, onda je on svetao. Uzimajte vise tecnosti. dr Vojinov