Postovanje, moj decak je na fudbalu dobio jak udarac u testise i penis. Ima jak bol penisa prilikom jutarnje erekcije i kad nosi tesnji donji ves. Sta mu je ciniti?

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Ukoliko je nalaz na testisima uredan, udarac lopte u penis nece predstavljati nikakav problem, a tegoba ce vremenom proci. Bitno je samo da nije doslo do pucanja testisa (otok, bol, podliv u predelu testisa). Ukoliko ima samo bol u predelu penisa, bez drugih tegoba, simptomi ce sami proci.

Komentari na pitanje: #2947

    • Sinoc sam, slucajno misleci da je losion namazao neku sestrinu kremu za kicmu na testise i osetio da me nesto uzasno pece odmax sam isprao vodom i samponom, ali me je posle toga jos ali manje peklo, sada me nista ne pece, ali me zanima da li moze doci do nekog ostecenja testisa od toga. Unaprijed zahvaljujem