Postovani doktore vec 4-5 meseci imam problem sa pucanjem kozice koja se nalazi oko penisa.Pri svakom povlacenju kozice kozica se zateze oko vrha penisa i na taj nacin dolazi do pucanja kozice.Nemam nikakvu upalu na penisu a ni bolove samo blago peckanje pri mokrenju(kada ne povlacim kozicu-jer izbegavam da je povlacim kako bi brze zarasla) koje izaziva ispucala kozica.Mislim da je kozica oko vrha penisa uska i kada je povlacim ona puca.Puca u obliku 2-3 "zareza".Ja sam povremeno mazo kantarionovo ulje one su nestale jedno vreme ali su se opet pojavile posle nedelju dana.Molim vas za savet sta da koristim da bi resio problem.Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Radi se kratkoj resici koja povezuje kozicu i glans penisa. Bolest se zove Frenulum breve. Nema kreme. Resava se kratkom operacijom ,kojom se problem trajno resava. dr Vojinov

Komentari na pitanje: #2945

    • Imam 52 godine i isti problem. Urino kultura, krv i mokraca je u redu. Ima samo malo secera u mokraci. Hteo bih da znam kolika je cena intervencije?
      Unapred hvala