zanima me sta znaci ukazuje na sekvele uroinfekta al sada nema znakova aktivnosti,i sta znaci blazi stepen ektazijese odrzava i nakon mikcije a postoji i diskretne naznake zadebljanja urotelijuma??'inace trudnica sam

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    •  Vi ne odustajete. Uzivajte u svojoj trudnoci. Ukoliko ste i imali infekciju, posledica nema, i to je znatno cesca stvar kod trudnih zena, tako da ne predstavlja ozbiljnu patologiju. Zadebljanje urotelijuma - voleo bih da meni to neko otkrije kako dijagnostikovati to zadebljanje.