Postovani doktore,imam jedno pitanje.Imam 23 godine,pre dve godine mi se pojavilo na glansu penisa blago perutanje i suvoca.Isao sam kod urologa i on mi je prepisao triderm mast,posle jednog mazanja perutanje je nestalo sve do pre mesec dana.Imam odnose samo sa svojom devojkom i ona se lecila od jedne vrste kandide u vreme kada se meni ponovo pojavilo perutanje.Zanima me da li treba ponovo da posetim urologa ili da ponovo koristim triderm kao i da li ima nekakve veze sa pomenutom kandidom.Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    •  Radi se o gljivicnoj upali glansa i kozice penisa. Izazvana je najcesce tom Candidom, uzimete Canesten mast mazite ujutru i uvece 2 nedelje. Koristite prezervativ. Potrebno je lecenje i partnera dr Vojinov