Postovani doktore, Na penisu, na kozici imam kao neke sitne gljivice bele boje,koje izgledaju kao kada se (covek najezi).Takodje na prelazu izmedju glavica i kozice,imam te bele tackice celim obimom glavica u tom delu. Redovno odrzavam higijenu,koristim zastitu. Ne osecam nikakav svrab ili bilo sta drugo. Molim Vas za savet. Unapred zahvalan Srdacan pozdra.

    Odgovoreno: 08. 02. 2008.
    • Ukoliko su gljivice kako vi kazete treba ih leciti - Canesten mast dva puta dnevno. Tackice na prelazu kozice na glans su normalno stvar , mesto gde je ta kozica prirasla, u detinjstvu za glans (fimoza), ne diraju se. dr Vojinov

Komentari na pitanje: #2937

    • I sasa jel pomogla ta mast, i ja imam takav problem nisam bio kod ginekologa. . . ?

    • Doktore ja imam 14 godina imam fimozu kako da izlecim da li postoji drugi nacin ili moram na operaciju sta da radim molim vas pomozite mi unapred hvala