Postovani doktore,   na koji nacin da resim problem odnosa.Pokusacu da pojasnim.Potrebno mi j  preko 2 sata da bi doslo do ejakulacije.Inace nemam nikakvih problema,  ali mislim da toliki period tokom odnosa do ejakulacije je stvarno  predugacak.  molim Vas da mi pomognete.  Hvala!!!

    Odgovoreno: 31. 01. 2008.
    • JEdini moj savet je sto duza apstinencija pre seksualnog odnosa. Neki bi  vam pozavideli na duzini odnosa. Lekovi ne postoje. Proverite eventualno  brisevew uretre i dajte spermu na bakterioloski pregled da bi se  iskljucilo eventualno postojanje infekcije genitalnih puteva.   dr Vojinov