Pozdrav za doktora Sasu. Molio bih vas da mi iznesete svoje misljenje...  Iznad penisa prema pupku(2-3cm od penisa) mi se pre 3 mjeseca pojavilo  desetak sitnih bubuljica. Tvrde su, u sredini malo svijetlije, ne svrbe,  ne bole, ne sire se ali me jednostavno zanima sta bi to moglo da  bude??!!Imam dosta lojnih zlijezda po penisu odkad znam za sebe. Jako  lice na njih. Unosi mi nervozu i nisam siguran u sebe. Koristim zastitu  i jako sam pedantan i uredan sto se tice higijene ali ako je nesto  zabrinjavajuce ne bih da to nekom prenesem pa vec duze vrijeme  apstiniram :-( Da li preporucujete neku kremu i koju? Hvala puno.  Pozdrav

    Odgovoreno: 29. 01. 2008.
    • Radi se o zacepljenim lojnim zlezdama. Ukoliko su dovoljno velike mogu se  hirurski odstraniti. U principu, ne postoji neka krema kojom bi se mogle  ukloniti. Postoji mogucnost da se same isprazne i nestanu. Nisu prenosicve  seksualnim putem.