pozdrav. vec dvije godine imam hydrocelu. nisam se bio odlucio na  operaciju sve do sada. doktori su sve pregledali i ustanovili da se radi  o klasicnoj hydroceli posto sam prije 5 god.operirao varikocelu pa se  hydrocela pojavila kao njen uzrok. tako barem tvrde a i iskljucilu su  postojanje drugih bolesti. moje je pitanje gdje se pravi ta operacija  tj. gdje se pravi rez za odstranjivanje hydrocele?   unaprijed hvala...

    Odgovoreno: 29. 01. 2008.
    • Rez je na kozi skrotuma na onoj strani gde se nalazi hidrocela. Velik je  svega nekoliko santimetara. Operacija je rutinska, a zbog estetike , treba  ukloniti hidrocelu.