Postovani,  vec nekoliko meseci imam bolove u donjem delu stomaka. Lekar mi je  prepisao antibiotike koje uzimam vec nekoliko meseci (panklav, hemomicin  i baktrim).Kaze da je u pitanju prostata. Hteo bih da cujem Vase  misljenje jer i posle svih terapija ja jos uvek imam bolove.  Hvala unapred!

    Odgovoreno: 29. 01. 2008.
    • Moj savet je da sada prekinete sa antibioticima, i nakon pauze od 10tak  dana uradite testove na infekciju(dati briseve uretre i spermu na  pregled.) Kod hronicnih upala prostate tegobe vrlo cesto odgovaraju vasim,  a prostati ne prija hladnoca, tako da svaka prehleda pogorsava vase  stanje. Praktikujte tople kupke i videcete ,ukoliko se radi o upali  prostate, kako tegobe prestaju primenom toplote.   dr Vojinov