Pozdravljam vas doktore i nadam de cete mi odgovoriti moje pitanje.Puno  fala odnaprijed.  Citao sam tekst PRERANA EJAKULACIJE ,i bio sam srecan sta se pise i u  vakvim temama,zasto i meni se desava vakva situacije.( ali interesantno  je da nekad imam prerane ejakulacije a nekad ne,normalno kad imam  odnose).  hocu vasu mislenje? (da vam kazem da imam odnose samo sa mojom  devojkom,i tacno da se bojim od oplodnja ali do sada smo bili mnogu  oprezni,vec 1 god imamo veze ,ali ne pricamo u ovoj temi sa mojom  devojkom.Ja se bojim da nisam uspesnji u seksu,ali kao sta sam rekoa  nekad je vrlo uspesno i duze traje seks.Obicno ako duze vrmena nemamo  seks,tada imam prerano ejakulacije.

    Odgovoreno: 24. 01. 2008.

    • Sto je ustvari i normalna stvar. Ukoliko zelite da produzite vreme  trajanja odnosa imate nekoliko mogucnosti masturbacija pola sata pre  odnosa, zatim odnos mozete produziti upotrebom prezervativa, i trece  mozete uzeti Lidocain gel i stima premazati polni organ, cime se smanjuje  osetljivost (anestetik) i na taj nacin produzavate trajanje odnosa.  Srecno.   dr Vojinov